Hızlıliste

Videoizlepaylas.Com Gizlilik İlkeleri

Kişisel Bilgi

 • Videoizlepaylas.Com Gözatma; Videoizlepaylas.Com Hesabı olmadan videoları Videoizlepaylas.Com’da izleyebilirsiniz. Ayrıca Videoizlepaylas.Com Yardım Merkezi'nden veya bir hesaba kaydolmak zorunda kalmadan doğrudan e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • ClipBucket Hesabınız. Videoizlepaylas.Com\'daki bazı etkinlikler için video yükleme, yorum gönderme, videoları işaretleme veya kısıtlı videoları izleme gibi bir Videoizlepaylas.Com Hesabına ihtiyacınız vardır. Bir hesap oluştururken, e-posta adresinizi ve hesabınızı yetkisiz erişime karşı korumak için kullanılan bir şifre de dahil olmak üzere bazı kişisel bilgiler isteriz. Bir Videoizlepaylas.Com Hesabı ayrıca, kayıt gerektiren diğer Videoizlepaylas.Com servislerine erişmenizi sağlar.
 • Kullanım bilgileri. Videoizlepaylas.Com’u kullanırken, siteyi kullanımınızla ilgili, abone olduğunuz kanallar, gruplar ve favoriler, hangi diğer kullanıcılarla iletişim kurduğunuz, izlediğiniz videolar, veri aktarımlarının sıklığı ve boyutu ve bilgiler gibi bilgileri kaydedebiliriz. Videoizlepaylas.Com’da (UI öğeleri, ayarlar dahil) tıkladığınız bilgileri kendiniz hakkında görüntülersiniz. Giriş yaptıysanız, bu bilgileri Videoizlepaylas.Com Hesabınızla ilişkilendirebiliriz. Size sunduğumuz hizmetin kalitesini sağlamak için, teslimatı onaylamak için HTML tabanlı müşteri destek e-postalarına veya sizinle birlikte diğer iletişimlere bir etiket (\"web işaretçisi\" olarak da bilinir) yerleştirebiliriz.
 • Siteye Yüklenen İçerik. Çevrimiçi olarak gönüllü olarak ifşa ettiğiniz kişisel bilgiler veya video içeriği (örneğin, video yorumları, profil sayfanız) başkaları tarafından toplanabilir ve kullanılabilir. Videoizlepaylas.Com Yükleyiciyi indirirseniz, kopyanız benzersiz bir uygulama numarası içerir. Bu numara ve Yükleyiciyi yüklemeniz hakkındaki bilgiler (sürüm numarası, dil), Yükleyici otomatik olarak kontrol edildiğinde ve Yükleyici sürümünüzü güncellemek için kullanılacak olduğunda Videoizlepaylas.Com’a gönderilecektir.

Kullanım

 •  Videoizlepaylas.com\'a kişisel bilgilerinizi gönderirseniz, bu bilgileri Videoizlepaylas.com\'un özelliklerini ve işlevselliğini işletmek, sürdürmek ve iyileştirmek ve bize gönderdiğiniz herhangi bir işaretleme etkinliğini veya diğer iletişimi işlemek için kullanabiliriz.

 •  E-posta adresinizi veya diğer kişisel bilgilerinizi sizin rızanız olmadan ticari veya pazarlama mesajları göndermek için kullanmayız. E-posta adresinizi, pazarlama ya da idari amaçlarla (büyük Videoizlepaylas.Com değişikliklerinden haberdar etmek veya müşteri hizmetleri amacıyla) onaylamaksızın kullanabiliriz. Ayrıca, Videoizlepaylas.Com’un size ne kadar sıklıkla Videoizlepaylas.Com Hesabı ayarları sayfanızda e-posta güncellemeleri göndereceğini de seçebilirsiniz.

 •  Çerezleri, web işaretlerini ve günlük dosyası bilgilerini aşağıdakiler için kullanırız: (a) ziyaretiniz sırasında veya bir sonraki Videoizlepaylas.Com ziyareti sırasında tekrar girmeniz gerekmeyecek şekilde bilgi depolamak; (b) özel, kişisel içerik ve bilgi sağlamak; (c) pazarlama kampanyalarımızın etkinliğini izlemek; (d) toplam ziyaretçi sayısı ve görüntülenen sayfalar gibi toplu ölçümleri izlemek; ve (e) promosyonlar, çekilişler ve yarışmalardaki girişlerinizi, sunumlarınızı ve durumunuzu izlemek.

Kamuya Açık Bilgi

 •  Bir Videoizlepaylas.Com Hesabı oluşturduğunuzda, Videoizlepaylas.Com Hesabınız ve hesap etkinliğiniz hakkında bazı bilgiler Videoizlepaylas.Com’un diğer kullanıcılarına sağlanacaktır. Bu, Videoizlepaylas.Com Hesabınızı açtığınız tarihi, Videoizlepaylas.Com Hesabınıza en son giriş yaptığınız tarihi, yaşınızı (herkese açık tutmayı seçerseniz), ülke ve izlediğiniz videoların sayısını içerebilir.

 •  Videoizlepaylas.Com üzerindeki adınız, e-posta adresiniz değil, Videoizlepaylas.Com ile ilgili belirli etkinliklerde bulunduğunuzda, örneğin video yüklediğinizde veya Videoizlepaylas.Com üzerinden mesaj gönderirken diğer kullanıcılara gösterilir. Diğer kullanıcılar siteye mesaj bırakarak veya yorum yazarak sizinle iletişim kurabilir.

 •  Videoizlepaylas.Com’a gönderdiğiniz videolar, internet ve diğer medya kanalları üzerinden yeniden dağıtılabilir ve diğer Videoizlepaylas.Com kullanıcıları veya genel halk tarafından görüntülenebilir.

 •  Adınızı, cinsiyetinizi, profil resminizi veya diğer bilgileri içeren ve Videoizlepaylas.Com Hesabı kanal sayfanızdaki diğer kullanıcılar tarafından görülebilecek kişisel bilgilerinizi eklemeyi de seçebilirsiniz. Videoizlepaylas.Com Hesabı kanal sayfanıza belirli özellikler eklemeyi seçerseniz, bu özellikler ve bu özelliklerle ilişkili etkinlikleriniz diğer kullanıcılara gösterilecektir ve toplanıp arkadaşlarınız veya diğer kullanıcılarınızla paylaşılabilir. Bu paylaşılan etkinlik, en sevdiğiniz videoları, derecelendirdiğiniz videoları ve yüklediğiniz videoları içerebilir.

Senin Seçimlerin

 •  Bir Videoizlepaylas.Com Hesabınız varsa, kişisel profil bilgilerinizi, e-posta tercihlerinizi ve gizlilik ayarlarınızı istediğiniz zaman hesap profili sayfanızı ziyaret ederek güncelleyebilir veya düzeltebilirsiniz.

 •  Videoizlepaylas.Com Hesabınızı ve kanal sayfanızda bulunan özellikleri düzenleyerek, diğer kullanıcılar ve onaylanmış arkadaşlarınız için mevcut olan bilgileri istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Etkin Paylaşımı etkinleştirdiyseniz, diğer kullanıcılar sizin e-posta adresinizle değil hesap adınızla tanımlandığı gibi aynı videoyu izlediğinizi görebilir.

 • Bu siteyi kullanarak, (gezinti yaparak) gizlilik ilkelerimizi ve kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

 • Lütfen öncelikle kendi çektiğiniz videoları paylaşın, telif hakkı ile korunan(özellikle paylaşım koruması olan) videoları paylaşmayın, dış sitelerden yüklediğiniz videolara mutlaka eser sahibini açıklamada belirtin.

 •  Elbette, kişisel bilgileri Videoizlepaylas.Com aracılığıyla göndermeyi reddedebilirsiniz; bu durumda videoları hala izleyebilir ve Videoizlepaylas.Com’u keşfedebilirsiniz, ancak Videoizlepaylas.Com size belirli hizmetler sağlayamayabilir. Bazı gelişmiş Videoizlepaylas.Com özellikleri, Videoizlepaylas.Com Checkout veya AdSense gibi diğer Videoizlepaylas.Com servislerini kullanabilir. Bu hizmetlerin gizlilik bildirimleri, kendileriyle ilişkili kişisel bilgilerinizin kullanımını yönetir.